روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرداخت پاداش پرسپولیسی‌ها از طریق کمک هواداری از منبع ورزش سه. "

پرداخت پاداش پرسپولیسی‌ها از طریق کمک هواداری

باشگاه پرسپولیس نیمی از پاداش های بازیکنان پرسپولیس در این فصل را پرداخت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، این اتفاق روز گذشته رخ داد و سرخپوشان پایتخت موفق شدند 50% از پاداش پیروزی های تیم پرسپولیس را به بازیکنان این تیم پرداخت کنند. پرسپولیس این فصل 20 پیروزی در رقابت های مختلف به دست آورده و رقم پاداش بازیکنان این تیم نیز حدود 4 میلیارد تومان است.قرمزها به عبارتی موفق شدند رقمی نزدیک به 2 میلیارد تومان را به بازیکنان این تیم پرداخت کنند. این پاداش احتمالا تا پایان فصل به 5 میلیارد تومان نیز خواهد رسید و باشگاه پرسپولیس ملزم به پرداخت این رقم تا پیش از آغاز فصل جدید است.نکته جالب این که در روزهای اخیر هواداران تیم پرسپولیس بیش از دو میلیارد تومان را به باشگاه کمک مستقیم کردند که حالا از سوی مدیران این باشگاه برای پرداخت پاداش بازیکنان صرف شد. باشگاه پرسپولیس امیدوار است که تا پایان فصل رقم کمک هواداری بیش از این نیز بشود.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرداخت پاداش پرسپولیسی‌ها از طریق کمک هواداری از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×