روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیگیری دوباره پاداش نائب قهرمانی پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

پیگیری دوباره پاداش نائب قهرمانی پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس در تلاش است پاداش حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را از کنفدراسیون دریافت کند.

به گزارش "ورزش سه"، با گذشت چند ماه از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا و نائب قهرمانی پرسپولیس در جدال با اولسان هیوندای، این باشگاه همچنان به دلیل تحریم بانکی نتوانسته پاداش ٢ میلیون دلاری خود را دریافت کند.در این راستا باشگاه پرسپولیس طی چند مرحله درخواست کتبی خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده و با اشاره به موضوع و اینکه فوتبال باید خارج از سیاست دنبال شود، خواهان راهکاری برای پرداخت این پاداش شده است.اکنون در تازه ترین اقدام باشگاه و با توجه به شرایط اقتصادی سرخ ها، آنها بار دیگر درخواست خود را از کنفدراسیون برای تسریع پرداخت این پاداش اعلام داشته اند و باید دید موفق به آزادسازی این مبلغ قابل توجه خواهند شد یا خیر.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیگیری دوباره پاداش نائب قهرمانی پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×