روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لک و سرلک، جایی دور از اردوی ملی(عکس) از منبع ورزش سه. "

لک و سرلک، جایی دور از اردوی ملی(عکس)

دروازه بان و هافبک پرسپولیس تمرینات اختصاصی خود را همراه یکدیگر انجام می دهند.

به گزارش "ورزش سه"، تعطیلی تمرینات پرسپولیس موجب شده تا تعدادی از نفراتی که جزو ملی پوشان نیستند، تمرینات اختصاصی خود را داشته باشند تا از آمادگی بدنی عقب نمانند و برای شروع تمرینات سرخ پوشوان شرایط خوب گذشته را حفظ کنند.حامد لک با وجود اینکه فصل خوبی را همراه پرسپولیس پشت سر گذاشته و ۱۲ کلین شیت در لیگ برتر داشته، اما برخلاف اردوی قبل تیم ملی، در فهرست جدید اسکوچیچ برای رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی قرار نگرفت و به همین منظور در حال انجام تمرینات انفرادی است.میلاد سرلک، هافبک پرسپولیس نیز که جزو مهره های موثر این فصل سرخ پوشان به حساب می آید و حتی دوز اول واکسن کرونا را نیز در بیستم اردیبهشت ماه برای حضور در اردوی تیم ملی دریافت کرده بود، همانند حامد لک در لیست تیم ملی قرار نگرفته است.حامد لک و میلاد سرلک با توجه به عدم حضور در اردوی تیم ملی و تعطیلی تمرینات پرسپولیس، تمرینات انفرادی خود را همراه یکدیگر در باشگاه انقلاب تهران پشت سر می گذارند که این تصویر نیز در زمان نرم دوی آنها به ثبت رسیده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لک و سرلک، جایی دور از اردوی ملی(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×