روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادامه مذاکره پرسپولیس با کارگزار و اسپانسر از منبع ورزش سه. "

ادامه مذاکره پرسپولیس با کارگزار و اسپانسر

باشگاه پرسپولیس چراغ سبز خود را برای ادامه همکاری و تمدید قرارداد با کارگزار فعلی را نشان داده است.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که طی ماه های اخیر اختلافاتی میان باشگاه پرسپولیس و کارگزار این باشگاه شکل گرفته بود و احتمال پایان همکاری طرفین وجود داشت، گفته می شود باشگاه مکاتبات خود را برای تمدید این همکاری به کارگزار ارائه داده است.دامنه اختلاف طرفین به شیوه پرداخت و البته کسوراتی که به واسطه مالیات در نظر گرفته می شود افزایش یافته بود و در چند مرحله نیز از سوی باشگاه پرسپولیس تهدید به فسخ قرارداد شده بود. با این حال اکنون و در شرایطی که تنها چند روز به پایان همکاری طرفین باقی مانده و کارگزار نیز به تعهدات خود در قبال پرداختی ها به باشگاه متعهد مانده، باشگاه پرسپولیس مکاتباتی برای اطلاع از شیوه دوباره همکاری بین طرفین صورت داده است.مشکلات اقتصادی و عدم حضور بنگاه های مالی در بحث اسپانسرینگ باشگاه باعث شده تا اکنون در گام اول پرسپولیسی ‍ها به دنبال توافق و مذاکره با کارگزار کنونی خود باشند و البته تلاش و رایزنی برای دستیابی به منابع دیگر و تغییر احتمالی در شیوه همکاری کنونی با کارگزار نیز در دستور کار آنها قرار دارد.همکاری فعلی پرسپولیس و کارگزار خردادماه به پایان خواهد رسید و این در حالیست که همچنان دیدارهای زیادی از لیگ قهرمانان، لیگ برتر، سوپر جام و لیگ برتر باقی مانده و سرخ ها نمی خواهند در روزهای پایانی فصل به دردسر مالی بخورند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادامه مذاکره پرسپولیس با کارگزار و اسپانسر از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×