روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماموریت پرماجرا برای یک انتقال ویژه به پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

ماموریت پرماجرا برای یک انتقال ویژه به پرسپولیس

عملکرد شهریار مغانلو در پرسپولیس باعث شده تا این باشگاه نسبت به ادامه همکاری با مهاجم خود تمایل نشان دهد.

به گزارش "ورزش سه"، شهریار مغانلو که بعد از نیم فصل حضور در لیگ پرتغال و تیم سانتاکلارا بار دیگر موردتوجه پرسپولیس قرار گرفت و تلاش مدیران این تیم منتهی به حضور قرضی و شش ماهه این بازیکن در جمع شاگردان یحیی گل محمدی شد، با نمایشی که به جا گذاشته توانست نظر مثبت کادرفنی و هواداران را جلب کند.مغانلو که در فصل گذشته و بعد از درخشش در پیکان موردتوجه پرسپولیس قرار گرفته بود، در ادامه بعد از نیم فصل حضور در سانتاکلارا پرتغال بار دیگر مذاکراتش را با این تیم دنبال کرد و در پنجره زمستانی به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شد.تجربه نیم فصل حضور در فوتبال اروپا و در بازگشت به پرسپولیس این فرصت را برای این مهاجم شکل داد تا بتواند نمایش امیدوارکننده ای در ترکیب سرخپوشان از خود به جا بگذارد. چهار گل زده در مسیر گروهی لیگ قهرمانان سهم زیادی از سوی او برای صعود تیمش به مرحله بعدی داشت و در شرایطی که قفل دروازه ها در لیگ برتر برای او بسته به نظر می رسد، او در دیدار آخر این تیم مقابل ذوب آهن و در شرایطی که با مصدومیت مواجه بود با گل خود زمینه ساز برد بزرگ تیمش و ادامه حضور در مسیر کورس قهرمانی شد.با این شرایط آماری و البته عملکرد فنی و فردی که این بازیکن تا به اینجای فصل از خود به جا گذاشته، باشگاه پرسپولیس پرونده تمدید قرارداد او را باز کرده است و به دنبال مسیری برای مذاکره با باشگاه پرتغالی برای انتقال دائم او به این تیم است. مغانلو قراردادی سه ساله با باشگاه سانتاکلارا دارد که تا این لحظه یک فصل از آن گذشته است. باشگاه پرسپولیس اما امیدوار است در رایزنی دوباره با این باشگاه شرایط را برای پرداخت مبلغ رضایتنامه و قرارداد مجدد با این مهاجم فراهم سازد.باشگاه پرسپولیس اما به دنبال این خواهد بود تا شرایط صدور رضایتنامه به شکلی نباشد که نظام مالی این تیم را به دردسر بیندازد و طبق برنامه ای که در نیم فصل و در مقطع پنجره زمستانی دنبال کردند، بار دیگر رضایت باشگاه سانتاکلارا را برای صدور رضایتنامه این مهاجم ایرانی فراهم سازند.باید دید مدیران پرسپولیس با توجه به اعتماد کادرفنی به این مهاجم، قادر خواهند بود شرایط را برای ادامه همکاری شهریار مغانلو با پرسپولیس طی فرصت باقیمانده تا پایان قرارداد قرضی این بازیکن شکل دهند یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماموریت پرماجرا برای یک انتقال ویژه به پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×