روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کلانی: سپاهان و پرسپولیس با هم برادرند از منبع ورزش سه. "

کلانی: سپاهان و پرسپولیس با هم برادرند

سردیس محمود حریری فقید، بنیان گذار باشگاه سپاهان و محمود یاوری فقید، پیشکسوت این باشگاه رونمایی شد.

به گزارش "ورزش سه"، این اتفاق در استادیوم نقش جهان و عصر امروز رخ داد و نکته ی جالب حضور حسین کلانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس بود. این حضور از آن جهت جالب بود که به تازگی دیدار دو تیم در لیگ برتر با حواشی زیادی همراه بود که حتی منجر به صدور رای از سوی کمیته انضباطی و محرومیت بازیکنان دو تیم شد.حسین کلانی در مراسم رونمایی از سردیس دو پیشکسوت باشگاه پرسپولیس سخنرانی هم کرد و گفت: فکر می کنم همه ما شاهینی ها در باشگاه های دیگر فعالیت کرده یا می کنیم ولی همه از یک استاد درس گرفته و تابع ایم.وقتی به مکتب شاهین نگاه می کنیم می بینیم که درس و اخلاق را سرلوحه خود گذاشتند.حسین کلانی در خصوص محمد حریری فقید که موسس و بنیان گذار باشگاه سپاهان بود، گفت: محمود حریری یکی از شاگردان عزیز و فرهیخته مکتب دکتر اکرامی بود. مرحوم محمود یاوری نیز به همین شکل بود. این افتخار را داشتم که مدتی در تیم ملی و شاهین از محمود یاوری فیض ببرم. هم چنین در کنار بزرگ مردی چون محمد برزمهری که سال ها از او تاکتیک و فنون را آموختم.حسین کلانی با اشاره به اینکه برای نخستین بار بود استادیوم نقش جهان اصفهان را از نزدیک می دید، گفت: افتخار می کنم که در کشورم چنین استادیومی ساخته شده است. درست است که آزادی از افتخارات ساختمان سازی و معماری ایران هست ولی نقش جهان چیز دیگری است.و در آخر خبرنگاران از حسین کلانی خواستند در مورد حواشی ایجاد شده میان دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس هم صحبت کند که گفت: سپاهان و پرسپولیس برادر یکدیگر هستند که هر دو نشأت گرفته از باشگاه شاهین بوده که مکتب دوستی و برادری است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کلانی: سپاهان و پرسپولیس با هم برادرند از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×