روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توضیح فیزیوتراپ تیم ملی در مورد مصدومیت امیری از منبع ورزش سه. "

توضیح فیزیوتراپ تیم ملی در مورد مصدومیت امیری

فیزیوتراپ تیم ملی در خصوص آخرین  وضعیت وحید امیری با سایت رسمی فدراسیون گفتگو کرد.

به گزارش" ورزش سه"، دکتر علیرضا شهاب، فیزیوتراپ تیم ملی فوتبال درباره ی آخرین شرایط وحید امیری گفت: این بازیکن شب گذشته در دیدار تیم ملی ایران برابر بحرین متاسفانه از ناحیه همسترینگ پا آسیب دیده است. کارهای تشخیصی برای درمان این بازیکن در اولین فرصت انجام تا وضعیتش مشخص شود.وحید امیری در بازی شب گذشته در خط هافبک برای تیم ملی به میدان آمد اما متاسفانه در دقیقه ی 68 بازی از ناحیه ی همسترینگ مصدوم شد و جای خود را به سعید عزت الهی داد. پیش از این کمال کامیابی نیا دیگر بازیکن پرسپولیس در اردوی تیم ملی مصدوم و منامه را ترک کرد. احتمالا وحید امیری هم به زودی منامه را ترک خواهد کرد تا اقدامات درمانی را در تهران دنبال کند. این دو بازیکن به خصوص وحید امیری ممکن است در هفته های پیش رو بازی های تیم پرسپولیس در لیگ برتر را هم از دست بدهند. مصدومیت وحید امیری برای اسکوچیچ خیلی ناراحت کننده بود بطوریکه سرمربی تیم ملی در کنفرانس خبری به صراحت به این نکته اشاره کرد و گفت در شب پیروزی در برابر بحرین این اتفاق برای او ناراحت کننده بوده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توضیح فیزیوتراپ تیم ملی در مورد مصدومیت امیری از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×