روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ای اف سی: نمی‌توانیم پاداش پرسپولیس را بدهیم از منبع ورزش سه. "

ای اف سی: نمی‌توانیم پاداش پرسپولیس را بدهیم

کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ نامه باشگاه پرسپولیس درباره پاداش لیگ قهرمانان آسیا را داد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه پرسپولیس در فاصله یک ماه تا پایان مهلت پرداخت بدهی به گابریل کالدرون و خواکین، بار دیگر به ای اف سی نامه نوشت و درخواست کرد که سازوکار پرداخت پاداش این باشگاه در لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کند. نکته جالب این که برخلاف نامه های قبلی، این بار ای اف سی خیلی زود پاسخ قرمزها را داد.آنطور که باشگاه پرسپولیس ادعا می کند، «کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر تاکید کرد که کشور ایران تحت تحریم است و آنها نمی توانند این پاداش را به حساب باشگاه واریز کنند و حتی در اختیار شخص ثالثی که با باشگاه پرسپولیس یا کشور ایران در ارتباط باشد» قرار دهد.با این حساب و باتوجه به شرایط موجود، پرسپولیس هیچ راهی برای دریافت این رقم 2.7 میلیون دلاری ندارد. این در حالی است قرمزها بخش اعظم این پاداش را به صورت استقراض پیش خور کرده اند و در صورت دریافت هم چیز زیادی برایشان باقی نخواهد ماند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ای اف سی: نمی‌توانیم پاداش پرسپولیس را بدهیم از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×