روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برنامه ویژه صنعت نفت آبادان در تهران از منبع ورزش سه. "

برنامه ویژه صنعت نفت آبادان در تهران

سیروس پورموسوی برای آمادگی تیمش در ادامه مسابقات لیگ برتر، اردوی آماده سازی طلایی پوشان را در تهران دنبال می کند.

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به شرایط جوی آبادان و گرمای نزدیک به 50 درجه، کادرفنی صنعت نفت تصمیم به برگزاری اردوی این تیم در تهران گرفت تا زمینه برای انجام تمرینات و همچنین برگزاری دیدارهای تدارکاتی فراهم شود.در شرایطی که طی روزهای اخیر انتقاداتی نسبت به انجام اردوی نفت آبادان در تهران شکل گرفته اما به نظر می رسد این تصمیمی کاملا حرفه ای و در مسیر آماده سازی برای طلایی پوشان محسوب شود. دمای بالای هوا در آبادان که انجام تمرین در شب و زیر نور را نیز با توجه به شرجی بودن سخت و تا حد زیادی غیرممکن می کند، در کنار موضوع مربوط به برگزاری دیدارهای تدارکاتی که انجام آن در این فصل در آبادان سخت و غیرممکن به نظر می رسید، باعث شد تا کادرفنی این تیم در تصمیمی معقول، اردو در تهران را در نظر داشته باشند.نفت آبادان قرار است روز پنج شنبه و طبق برنامه در دیداری تدارکاتی برابر پرسپولیس و شاگردان یحیی گل محمدی نیز قرار گیرد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برنامه ویژه صنعت نفت آبادان در تهران از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×