روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسمی؛ سوپرجام تراکتور- پرسپولیس در استادیوم آزادی از منبع ورزش سه. "

رسمی؛ سوپرجام تراکتور- پرسپولیس در استادیوم آزادی

سازمان لیگ برتر از برگزاری دیدار سوپرجام در استادیوم آزادی خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، مراسم قرعه کشی برای تعیین میزبانی سوپرجام فصل ۱۳۹۹-۱۳۹۸ با حضور محمدرضا کشوری فرد دبیر سازمان لیگ، سهیل مهدی مدیر مسابقات، افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس واسماعیل گودرزی معاون حقوقی باشگاه تراکتور تبریز در سازمان لیگ برگزار شد و بر اساس قرعه قرار شد که این مسابقه در روز یکشنبه ۳۰ خرداد در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود.تراکتور با برتری مقابل استقلال در فینال جام حذفی قهرمان این رقابت ها شده و پرسپولیس نیز بعنوان قهرمان فصل نوزدهم لیگ برتر در این جدال حاضر خواهد شد.سوپرجام فوتبال ایران که در این فصل بارها با تغییر زمان و محل برگزاری مواجه شده، اکنون به نظر می رسد با توجه به آخرین برنامه ریزی اعلام شده در تاریخ 30 خرداد و در استادیوم آزادی برگزار شود. این در حالیست که پرسپولیسی ها پیش از این با توجه به حضور 7 بازیکن در اردوی تیم ملی و خستگی بازیکنانش در مسیر انتخابی جام جهانی، نسبت به زمان انجام این دیدار اعتراض خود را اعلام کرده بودند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسمی؛ سوپرجام تراکتور- پرسپولیس در استادیوم آزادی از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×