روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس به دنبال راه‌حل برای مشکل بوژیدار از منبع ورزش سه. "

پرسپولیس به دنبال راه‌حل برای مشکل بوژیدار

باشگاه پرسپولیس با دعوت از مدیربرنامه گلر کروات خود به دنبال دستیابی به راه حلی برای حل این مشکل است.

به گزارش "ورزش سه"، بوژیدار رادوشوویچ، دروازه بان باسابقه پرسپولیس که بعد از تعطیلی لیگ و حضور در کرواسی مدعی شد به دلیل عدم پرداخت مطالباتش قصد ادامه همکاری با سرخپوشان را ندارد، اکنون وضعیت نامشخصی را دنبال می کند.برخلاف شایعاتی که در خصوص فسخ قرارداد این گلر با پرسپولیس منتشر شده، بوژیدار هنوز نامه فسخ خود را به فدراسیون فوتبال یا فیفا ارسال نکرده و تنها با ارسال نامه ای به این باشگاه خواهان بررسی وضعیت مالی خود و وضعیت قراردادی خود شده است.باشگاه پرسپولیس با دعوت از مدیربرنامه این گلر کروات، خواهان حل مشکل بوژیدار و بررسی شرایط ادامه همکاری بین طرفین شده است و باید دید در این راه به نتیجه لازم خواهد رسید یا رادوشوویچ به پایان همکاری خود با سرخ ها خواهد رسید.در صورتی که باشگاه پرسپولیس نتواند نظر گلر کروات خود را برای پرداخت مطالباتش جلب کند، احتمالا ضمن پرداخت مبلغ مطالبات وی، مشکلاتی در خصوص قرارداد فصول آتی این بازیکن نیز متوجه آنها خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس به دنبال راه‌حل برای مشکل بوژیدار از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×