روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دبل مهدی عبدی برای تساوی پرسپولیس و نفت (عکس) از منبع ورزش سه. "

دبل مهدی عبدی برای تساوی پرسپولیس و نفت (عکس)

تیم پرسپولیس در دیداری دوستانه مقابل صنعت نفت به نتیجه 2-2 رسید.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت در اولین بازی دوستانه خود پس از تعطیلات مسابقات داخلی، در مقابل صنعت نفت آبادان قرار گرفتند. یحیی گل محمدی در غیاب 7 بازیکن ملی پوش و بوژیدار رادوشوویچ، این ترکیب را از ابتدا به زمین فرستاد: حامد لک، سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی، مهدی شیری، سعید آقایی، محمد شریفی، امید عالیشاه، احسان پهلوان، مهدی عبدی، مهدی مهدی خانی و عیسی آل کثیر.نیمه اول این بازی با گل امیرحسین فرهادی به سود نفت آبادان خاتمه یافت. پرسپولیس نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد و با گل های مهدی عبدی در دقایق 52 و 56 توانست از حریف پیش بیفتد اما این پایان کار نبود. سه دقیقه بعد طالب ریکانی کاپیتان صنعت نفت گل تساوی را برای این تیم به ثمر رساند تا بازی با نتیجه دو بر دو خاتمه یابد.در ابتدای این بازی اعضای تیم صنعت نفت با کادرفنی پرسپولیس دیدار کردند. رضا خالقی فر ستاره سابق پرسپولیس نیز در این میان حضور داشت.پرسپولیس تا روز 30 خرداد که سوپرجام برگزار خواهد شد، یک بازی دوستانه دیگر هم خواهد داشت تا با آمادگی بالا به استقبال حریف برود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دبل مهدی عبدی برای تساوی پرسپولیس و نفت (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×