روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تارتار و محک شاگردانش با مدعیان لیگ(عکس) از منبع ورزش سه. "

تارتار و محک شاگردانش با مدعیان لیگ(عکس)

مهدی تارتار قصد دارد در تقابل با تیم های بزرگ لیگ برتر شاگردانش را محک بزند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم پیکان تهران در تعطیلات لیگ برتر برنامه های ویژه ای را برای آماده سازی در دستور کار دارد. خودروسازان که حدود یکماه هیچ مسابقه رسمی ندارند، با نظر مهدی تارتار بازی های دوستانه سختی را پشت سر می گذارند.پیکان هفته گذشته در اولین بازی دوستانه مقابل گل گهر سیرجان قرار گرفت و 3 بر صفر پیروز شد. شاگردان مهدی تارتار عصر پنجشنبه دومین بازی دوستانه خود را مقابل استقلال انجام دادند و قرار است دو بازی دیگر با دو مدعی و تیم بزرگ لیگ برتر هم انجام بدهند.بر اساس برنامه ریزی انجام شده پیکانی ها هفته آینده دو بازی دوستانه دیگر با تراکتور و پرسپولیس را برگزار خواهند کرد تا در روزهای تعطیلی مسابقات لیگ از شرایط بازی دور نشوند.مهدی تارتار هم که همواره نشان داده جزو مربیان باجسارت لیگ برتر است، قصد دارد شاگردانش را مقابل مدعیان لیگ برتر محک بزند. به نظر می رسد این مربی موفق و باتجربه ابایی از اینکه تیمش با تیم های نامدار بازی دوستانه داشته باشد ندارد و به همین خاطر چنین بازی های دوستانه ای را در دستور کار شاگردانش قرار داده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تارتار و محک شاگردانش با مدعیان لیگ(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×