روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نخستین تمرین غلامی و سرلک با تیم ملی (عکس) از منبع ورزش سه. "

نخستین تمرین غلامی و سرلک با تیم ملی (عکس)

عارف غلامی و میلاد سرلک که به تازگی به اردوی تیم ملی اضافه شده اند، نخستین جلسه تمرینی خود را در بحرین برگزار کردند.

به گزارش "ورزش سه"، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با کامبوج عصر پنج شنبه در ورزشگاه النجمه برگزار شد و ملی پوشان زیر نظر کادرفنی آخرین نکات و مسائل تاکتیکی برای بازی جمعه را مرور کردند.پس از مصدومیت وحید امیری در جریان بازی با بحرین، او ادامه رقابت ها را از دست داد و به همین دلیل دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی عارف غلامی و میلاد سرلک را از تهران فراخواند و این دو بازیکن راهی منامه شدند تا در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرند.از غلامی و سرلک به محض ورود به بحرین، تست کرونا به عمل آمد و ظهر امروز با منفی شدن این تست، دو بازیکن استقلال و پرسپولیس از قرنطینه خارج شده و مجوز حضور در تمرینات تیم ملی را دریافت کردند.دو بازیکن سرخابی ها در آخرین جلسه تمرینی پیش از بازی با کامبوج حضور یافتند تا در جریان مرور کارهای تاکتیکی قرار داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نخستین تمرین غلامی و سرلک با تیم ملی (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×