روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شروع دیرهنگام acl 2022 به صورت متمرکز از منبع ورزش سه. "

شروع دیرهنگام acl 2022 به صورت متمرکز

برنامه بازی های لیگ قهرمانان آسیای فصل آینده مشخص شد .

به گزارش "ورزش سه"، بنا بر ابلاغ کنفدراسیون فوتبال آسیا، رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2022 دیرتر از آن چه قابل انتظار بود آغاز خواهد شد.بر اساس این اعلام، بازی های مقدماتی در مناطق شرق و غرب، به ترتیب 10 و 24 اسفند آغاز می شود و مراحل پلی آف دو منطقه نیز 24 اسفند و 31 فروردین سال 1401 خواهد بود.آغاز مرحله گروهی مسابقات که تاکید شده بار دیگر به صورت متمرکز انجام شود، این بار در منطقه شرق، زودتر از منطقه غرب است. بازی های مرحله گروهی منطقه شرق از 26 فروردین 1401 تا 11 اردیبهشت، خواهد بود و مرحله گروهی غرب، 20 اردیبهشت استارت می خورد و تا 5 خرداد ادامه دارد.تاریخ های 7 تا 9 شهریور، 21 تا 23 شهریور و 19 و20 مهرماه 1401، برای برگزاری مراحل یک هشتم نهایی، یک چهارم نهایی و نیمه نهایی آن رقابت ها تعیین شده است. فینال بازی ها نیز در منطقه شرق برگزار می شود. گفتنی است می توان حضور پرسپولیس و سپاهان در این مسابقات را به عنوان نماینده ایران قطعی دانست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شروع دیرهنگام acl 2022 به صورت متمرکز از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×