روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پهلوان؛ آماده آتش بازی در تبریز (عکس) از منبع ورزش سه. "

پهلوان؛ آماده آتش بازی در تبریز (عکس)

تیم پرسپولیس در حالی به مصاف ماشین سازی می رود که نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت هفته گذشته برتری خود در تفاضل گل نسبت به سپاهان را از دست دادند و حالا با یک نتیجه تساوی، صدر جدول را به این تیم واگذار خواهند کرد. اما نکته مثبت برای پرسپولیس، تقابل با تیم قعرنشین لیگ برتر است که سقوطش قطعی شده و طعمه خوبی برای افزایش تفاضل گل خواهد بود.در این بازی یحیی گل محمدی تمام عناصر هجومی اش را در اختیار دارد و می تواند با تمام قوا به مصاف حریف تبریزی برود. در نیم فصل دوم، احسان پهلوان و مهدی ترابی دو بال خوش تکنیک و سرعتی در ترکیب پرسپولیس بوده اند که تلاش کرده اند تا با موقعیت سازی برای مهاجمان زمینه ساز گلزنی شوند.اما در دیدار امروز شاید کادرفنی پرسپولیس از این دو ستاره خود نیز انتظار گلزنی داشته باشد. اگر بازی گره بخورد، ترابی و پهلوان با توانایی شوتزنی خود می توانند نتیجه را تغییر دهند یا به همین شکل، اختلاف گل بیشتری را ایجاد کنند؛ نکته ای که می تواند در فاصله دو هفته تا پایان، پرسپولیس را در موقعیت مطلوب قهرمانی قرار دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پهلوان؛ آماده آتش بازی در تبریز (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×