روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقبال ویژه از فجر در فرودگاه شیراز از منبع ورزش سه. "

استقبال ویژه از فجر در فرودگاه شیراز

هواداران فجرسپاسی از تیم شان در فرودگاه استقبال ویژه و پرشوری را به عمل آوردند.

به گزارش "ورزش سه"، دیشب تیم فوتبال فجرسپاسی با برتری مقابل گل ریحان البرز به عنوان قهرمانی لیگ آزادگان رسید و با 60امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به هوادار و بادران به عنوان تیم اول به لیگ برتر صعود کرد.تیم فجر که ریشه دار است و پیش از این نیز در لیگ برتر حضور داشت و بازی های جذاب و خاطره انگیزی را نیز با دو تیم استقلال و پرسپولیس انجام داده بود، سرانجام موفق شد پس از هشت سال با اصغر کلانتری لیگ برتری شود. از همان دیشب در شیراز جشن و پایکوبی برپا شده و هواداران این تیم با شادمانی به خیابان ها رفته بودند.جشن شیرازی ها به فرودگاه هم کشیده شد و امروز در حوالی رسیدن تیم فجر به فرودگاه شیراز هواداران زیادی برای استقبال از تیم شان حضور پیدا کردند و با تشویق و نواختن ساز و خواندن سرود قهرمانی حال و هوای خاصی را در فرودگاه به وجود آوردند. همچنین در فرودگاه یکی از لیدرها با بلندگو شعاری را می خواند و باقی هواداران آن را تکرار کرده و جوابش را می دانند تا حال و هوای استادیوم گونه ای در فرودگاه حاکم شود. هواداران فجر برای تشویق تیم شان در لیگ برتر و حضور مجدد در ورزشگاه ها لحظه شماری می کنند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقبال ویژه از فجر در فرودگاه شیراز از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×