روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عالیشاه و حضور در تبریز به یاد شوت جنجالی(عکس) از منبع ورزش سه. "

عالیشاه و حضور در تبریز به یاد شوت جنجالی(عکس)

امید عالیشاه یکی از خوب های پرسپولیس است که فرصت این را دارد در تبریز هم بدرخشد.

به گزارش "ورزش سه"، بازی های پرسپولیس با تیم های تبریزی همیشه از حساسیت خاصی برخوردار بوده و این بازی ها چه در تهران و چه تبریز پر حرارت دنبال شده است . بخش عظیمی از هیجان این تقابل ها وابسته به حضور هواداران بود که در این فصل تمام بازی ها با سکوهای خالی برگزار شد.یکی از جذاب ترین دیدارهای دو تیم پرسپولیس و ماشین سازی به دیدار رفت لیگ هجدهم باز می گردد. جایی که پرسپولیس در یک هفته به پایان نیم فصل تلاش می کرد صدرنشین شود. این دیدار در نهایت با گل ثانیه های پایانی شجاع خلیل زاده به سود تیم میهمان شد اما در جنجالی ترین سکانس این تقابل امید عالیشاه در شرایطی که سعی داشت توپ را پیش از رفتن به اوت کنترل کند، موفق به این کار نشد و توپ به بیرون رفته را محکم به سمت هواداران تبریزی شوت کرد.این حرکت دقایق پایانی عالیشاه با واکنش تند هواداران ماشین سازی همراه بود و علاوه بر آن بازیکنان میزبان نیز از حرکت او عصبانی شدند که با دخالت کنعانی زادگان مدافعی که در آن فصل در این تیم تبریزی توپ می زد جو آرام شد.عالیشاه که این روزها مهره ثابت پرسپولیسی ها است و عملکرد تاثیر گذاری دارد این بار در شرایطی به تبریز می رود که هواداران ماشین سازی غایب هستند. با توجه به سقوط این تیم ریشه دار به دسته اول این تقابل شاید یک سال یا بیشتر در لیگ رخ ندهد و از این رو بازیکنان تیم تبریزی انگیزه بالایی برای نشان دادن توانایی های خود مقابل مدافع عنوان قهرمانی دارند. همچنین عالیشاه می کوشد روند پاس گل های خودش را در تبریز از سر بگیرد و یکی از ستاره های تیمش در شب مهم پرسپولیس در تبریز شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عالیشاه و حضور در تبریز به یاد شوت جنجالی(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×