روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی و سیدجلال در محاصره سلفی بگیرهای قرمز از منبع ورزش سه. "

یحیی و سیدجلال در محاصره سلفی بگیرهای قرمز

هواداران تبریزی پرسپولیس استقبال و دیدار جالبی با رهبران تیم شان داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس روز گذشته در تبریز به تمرین پرداخت و امروز پس از یک تمرین سبک در محوطه هتل کایا راهی ورزشگاه شد که در این بین برخورد جالبی بین هواداران پرسپولیس و سرمربی و کاپیتان تیم شان رخ داد.یحیی گل محمدی به محض خروج از هتل با تعداد زیادی از هواداران که دوربین های موبایل شان را برای سلفی گرفتن آماده کرده بودند مواجه شد. او با توجه به وضعیت نگران کننده کرونایی و ازدحام هواداران سعی داشت زود تر سوار اتوبوس شود که متوجه شد اتوبوس اشتباه را سوار شده است.در فاصله جا به جا شدن یحیی تا اتوبوس بعدی هم چند هوادار با او سلفی گرفتند و در مورد مصدومیت سید جلال از او می پرسیدند و از او درخواست داشتند هرطور شده پرسپولیس را قهرمان کند. همین استقبال و سلفی گرفتن ها برای سیدجلال، کاپیتان محبوب قرمزها هم پیش آمد و آن ها به این شکل به ورزشگاه رفتند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی و سیدجلال در محاصره سلفی بگیرهای قرمز از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×