روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " 11 بازیکن ماشین‌سازی برای دوئل با پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

11 بازیکن ماشین‌سازی برای دوئل با پرسپولیس

یازده بازیکن اولیه ترکیب تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از سوی علیرضا اکبرپور سرمربی این تیم معرفی شدند.

به گزارش "ورزش سه" علی رغم حواشی شکل گرفته و ترک اردوی ماشین سازی چند بازیکن، اما تماس مالک باشگاه و وعده پرداخت بخشی از قراردادها، باعث شد تا شایعات مربوط به لغو احتمالی بازی در صورت عدم حضور بازیکنان ماشین سازی منتفی شد و شاگردان اکبرپور به هتل محل اقامت خود بازگردند و آماده دیدار با پرسپولیس شوند؛ ضمن آن که باشگاه ماشین سازی برای این مسابقه، آن هم در شرایطی که سقوط شان قطعی شده، از لباس جدید و اختصاصی رونمایی کرده است.علیرضا اکبرپور سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی، در حالی که بازیکنان زیادی را در اختیار ندارد و پیش از بازی با پرسپولیس هم روی نام سه بازیکن خود خط قرمز کشیده، امشب این یازده بازیکن را برای دیدار با پرسپولیس برای حضور در ترکیب اولیه انتخاب کرده است:محمد امین رضایی، وحید نعمتی، مهدی رستمی، سیروس صادقیان، ایمان باصفا، بهمن سالاری، محمد امین اسدی، منصور باقری، سید محمد حسینی، اتابک زارعی و هاتف نادریدیدار تیم های ماشین سازی تبریز و پرسپولیس تهران از ساعت 21:15 به صورت همزمان با دیگر دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر، در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " 11 بازیکن ماشین‌سازی برای دوئل با پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×