روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزارش بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان تاریخ 1400/04/29 از منبع ورزش سه. "

گزارش بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان تاریخ 1400/04/29

استقلال که رتبه سوم و سهمیه آسیایی خود را قطعی کرده به مصاف محمود فکری و نفت مسجدسلیمانی می رود که برای بقا در لیگ برتر تلاش می کند.

به گزارش "ورزش سه"، دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر به صورت همزمان آغاز می شود که در یکی از این بازی ها، استقلال در استادیوم آزادی تهران به مصاف نفت مسجدسلیمان می رود. محمود فکری که در ابتدای فصل هدایت آبی پوشان را برعهده گرفت، با رویای قهرمانی استقلال کارش را آغاز کرد. ولی شرایط باب میل او پیش نرفت و پس از جدایی از این تیم، هدایت مسجدسلیمانی ها را برعهده گرفت.استقلال با جدایی فکری و حضور مجیدی، نتایج بهتری کسب کرد و سبک بازی این تیم نیز دگرگون شد و در سمت مقابل، نفت مسجدسلیمان به جز چند هفته ابتدایی، نتایج خوبی کسب نکرد و در 5 هفته گذشته، متحمل 4 شکست شده است. آنها هر چند که 5 امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارند ولی روی کاغذ امکان سقوطشان به دسته اول وجود دارد.علاوه بر این مسائل، دو مربی از انگیزه های متفاوتی برخوردارند. قطعا سرمربی نفت مسجدسلیمان به دنبال اثبات خود در این بازی است و مجیدی نیز علاقه ای ندارد که برابر فکری ای امتیاز از دست بدهد که به عنوان جانشین او انتخاب شده است. این مسائل دست به دست هم داده تا دو تیم برای کسب پیروزی وارد زمین مسابقه شوند.گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم های استقلال و نفت مسجدسلیمان را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:بازی از هفته بیستم و هشتم رقابت های لیگ برتر ایران؛ شنبه: 29/04/1400 ؛ ساعت: 21:15استادیوم: آزادی تهران / بدون تماشاگرداور: محمد حسین ترابیان / کمک ها: حسن انتظاری و محمد صالح عرب آبادی؛ داور چهارم: سعید رحیمی مقدم / ناظر داوری: علیرضا یزدانیترکیب استقلال:رشید مظاهریمحمد دانشگرسیاوش یزدانیمحمد نادریمهدی مهدی پورسبحان خاقانیفرشید اسماعیلیآرش رضاوندبابک مرادیآرمان رمضانیمهدی قایدیسرمربی: فرهاد مجیدیترکیب نفت مسجدسلیمان:فرهاد مجدکرمانشاهیسیروان قربانیبهروز نوروزی فردسعید کریمیمهران امیریسجاد جعفریمسلم مجدمیمحمد بلبلیفرید بهزادی کریمیساسان حسینیمیرهادی میرجوانسرمربی: محمود فکریدر حاشیه:* نام شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی آبی پوشان در لیست این تیم برای بازی با نفت مسجدسلیمان حضور ندارد.* پیش از آغاز بازی، بازیکنان استقلال به سمت نیمکت حریف رفته و با محمود فکری به خوش و بش پرداختند.* بازیکنان استقلال پیش از آغاز بازی، با پیراهنی که تصویر عارف غلامی بر روی آن است وارد زمین شدند. غلامی در بازی با پرسپولیس دچار پارگی رباط صلیبی شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزارش بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان تاریخ 1400/04/29 از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×