روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرداختی به استقلال، قرض نیست، درآمدزایی است! از منبع ورزش سه. "

پرداختی به استقلال، قرض نیست، درآمدزایی است!

معاون اقتصادی باشگاه استقلال در پیامی اینستاگرامی نسبت به اسپانسر جدید باشگاه استقلال توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش "ورزش سه" در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان، آبی پوشان پایتخت با طرحی متفاوت روی لباس خود به میدان آمدند و از اسپانسر جدید خود رونمایی کردند؛ اسپانسری که البته در فصول گذشته هم پشتیبان استقلال بوده و آبی پوشان نیز از راه او درآمدهایی را کسب کرده بودند؛ با این حال در روزهای گذشته جنجال زیادی درباره کمک «همراه اول» که اسپانسر جدید استقلال است، به باشگاه پرسپولیس مطرح شده بود.صبح امروز وزیر ارتباطات هم در پیامی تلگرامی، خواستار شفافیت در کمک های انجام شده به سرخابی های پایتخت از سوی این شرکت بود؛ چرا که این شرکت گویا مبلغ 20 میلیارد تومان به باشگاه استقلال و 30 میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده است.حالا سهیل یحیی زاده معاون اقتصادی باشگاه استقلال در پیامی اینستاگرامی هم واکنشی به صحبت های وزیر ارتباطات داشته و هم توضیحاتی را درباره کارگزار مالی باشگاه استقلال و اسپانسر جدید جذب شده ارائه کرده است؛ یحیی زاده با کنایه به صحبت های آذری جهرمی، 20 میلیارد پرداختی به باشگاه استقلال، را درآمدزایی برای این باشگاه تلقی کرده و اعلام کرده که 30 میلیارد پرداخت شده از سوی همراه اول به باشگاه پرسپولیس، به صورت قرضی بوده است.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرداختی به استقلال، قرض نیست، درآمدزایی است! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×