روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زامهران در دور برگشت جبران کرد از منبع ورزش سه. "

زامهران در دور برگشت جبران کرد

نساجی با پیروزی دو بر یک در برابر ذوب آهن در استادیوم فولاد شهر 32 امتیازی شد و بقایش در جدول بازی ها در فاصله دو هفته مانده به پایان بازی ها قطعی شد. 

به گزارش "ورزش سه"، دراین بازی حسین (فرزاد) زامهران چهره برتر نساجی بود. او در نیمه نخست یک پاس خوب به کریم اسلامی داد که تبدیل به گل شد و در نیمه دوم روی پاس ایوب کلانتری به عمق زد و دروازه تیم ذوب آهن را باز کرد تا بیشترین نقش را در پیروزی دو بر یک تیمش ایفاء کند. زامهران در دور رفت بازی ها هم به دفعات صاحب موقعیت می شد اما ضربات او راهی به چارچوب پیدا نمی کرد. نمونه اش در بازی با پرسپولیس در استادیوم شهید وطنی قائمشهر. اما این بازیکن هر چه فرصت خوب در دور رفت بازی ها از دست داد در دور برگشت تبدیل به گل کرد تا در نهایت نساجی در جدول بازی ها باقی بماند. حالا نساجی در دو هفته باقی مانده می تواند بدون استرس سقوط به میدان بیاید و با کسب حداکثر امتیازات شانس خود را برای بهبود موقعیت خود در جدول رده بندی بیازماید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زامهران در دور برگشت جبران کرد از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×