روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " داربی اصفهان؛ سرنوشت‌سازترین بازی سال فوتبال ایران از منبع ورزش سه. "

داربی اصفهان؛ سرنوشت‌سازترین بازی سال فوتبال ایران

با نتایجی که در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران رقم خورد، حالا شهرآورد هفته آینده فوتبال اصفهان می تواند سرنوشت لیگ بیستم را در کورس قهرمانی و قعر جدول رقم بزند.

به گزارش "ورزش سه" پرسپولیس در تبریز، نتیجه ای قابل پیش بینی به دست آورد و توانست ماشین سازی قعرنشین را در هم بکوبد، سپاهان در مشهد با اختلافی حداقلی از سد پدیده گذشت و به سه امتیاز ارزشمند رسید تا رقابت در کورس قهرمانی در اوج حساسیت دنبال شود.آن سوی جدول هم نبرد مستقیم ذوب آهن-نساجی به سود تیم قائمشهری خاتمه پیدا کرد تا آن ها بقای شان در لیگ برتر مسجل شود و ذوبی ها کارشان به اما و اگر بکشد. البته که شکست دقیقه نودی سایپا مقابل گل گهر در سیرجان همچنان این تیم را در منطقه قرمز جدول حفظ کرد.نتایجی که شب گذشته در هفته بیست و هشتم رقم خورد، سرنوشت لیگ را تقریبا به نتیجه داربی اصفهان گره زد؛ چرا که در این مسابقه که به نوعی حساس ترین جدال هفته بیست و نهم و شاید سرنوشت ساز ترین دوئل فصل باشد، سپاهان به دنبال سه امتیاز و حفظ جایگاه خود در کورس قهرمانی و استفاده از لغزش احتمالی پرسپولیس در تهران مقابل تراکتور است و ذوب آهن برای آسودگی خیالش از بقا در لیگ برتر، نیازمند آن است تا در نقش جهان جشن پیروزی به پا کند.چرا که لغزش دوباره ذوب آهن و کسب نتیجه احتمالی سایپا مقابل آلومینیوم اراک می تواند این تیم را به منطقه قرمز جدول بفرستد و ذوبی ها را در فاصله یک قدمی تا سقوط به لیگ یک قرار دهد.با این اوصاف، نبرد هفته آینده سپاهان-ذوب آهن که شهرآورد استان اصفهان به شمار می آید و یکشنبه 3 مردادماه برگزار می شود، با نتایجی که شب گذشته رقم خورد، حالا حساسیتی دو چندان دارد و دو تیم برای رسیدن به مقصود خود -یکی قهرمانی و دیگری بقا- راهی جز کسب سه امتیاز مسابقه ندارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " داربی اصفهان؛ سرنوشت‌سازترین بازی سال فوتبال ایران از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×