روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مصدومیت پنهان؛ بازیکن پرسپولیس جراحی می شود از منبع ورزش سه. "

مصدومیت پنهان؛ بازیکن پرسپولیس جراحی می شود

علی شجاعی در بازی دیروز پرسپولیس در برابر ماشین سازی از دقیقه 62 به جای مهدی ترابی وارد میدان شد و در دقیقه 90 به شهریار مغانلو پاس گل داد.

به گزارش "ورزش سه"، این دومین پاس گلی علی شجاعی در پست تخصصی اش بود؛ کاری که به دفعات در نساجی انجام داد. نکته مهم در جریان بازی؛ دوبار کتف علی شجاعی از جا در رفت که خود این بازیکن آن را جا زد تا به بازی ادامه دهد. اما درد شدید در پایان بازی به سراغ او آمد و برای رهایی از این مشکل باید کتف خود را جراحی کند و طبیعتا در دو هفته پایانی قادر به همراهی تیم پرسپولیس نخواهد بود.علی شجاعی که یکی از بازیکنان کلیدی نساجی در فصل گذشته بود این فصل خیلی از سوی یحیی گل محمدی به بازی گرفته نشد؛ از اینرو به دنبال تغییر تیم در فصل جدید است تا شانس بیشتری برای بازی در لیگ برتر پیدا می کرد و روزهای خوب خود را در نساجی یک بار دیگر در لیگ برتر تکرار کند. او در نساجی هم پاس گل های متعددی داد و یکی از ارکان تاثیر گذار تیم در کسب عنوان نهمی بود.یحیی گل محمدی به بازی دادن به علی شجاعی در بازی با ماشین سازی نشان داد که به این بازیکن اعتماد دارد اما ترافیک بازیکن موجب شده تا کمتر از او بهره ببرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مصدومیت پنهان؛ بازیکن پرسپولیس جراحی می شود از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×