روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نوراللهی؛ از حسرت تا شادی گل شماره 9 (عکس) از منبع ورزش سه. "

نوراللهی؛ از حسرت تا شادی گل شماره 9 (عکس)

احمد نوراللهی بعد از چند فرصت سوزی در نهایت موفق شد گل خود را مقابل تراکتور ثبت کند.

به گزارش "ورزش سه"، هافبک شماره هشت سرخ ها در جدال با تراکتور بارها در موقعیت گلزنی قرار گرفت که دو بار شوت های او راهی به دروازه نیافت و در یک صحنه نیز ضربه او توسط مدافعان تراکتور از روی خط دروازه برگشت داده شد. نوراللهی که اسیر محمدرضا اخباری شده بود، در شرایطی که موفق شده بود در یک صحنه توپ را از او عبور دهد، بار دیگر مقابل مدافعان تراکتور ناکام ماند تا حسرت بزرگی نصیب او شود.احمد نوراللهی اما در نهایت در شرایطی که قصد داشت اینبار با ضربه ای فنی دروازه تراکتور را مورد هدف قرار دهد، با برخورد توپ به مدافع حریف و تغییر مسیری که داشت محمد رضا اخباری را ناکام گذاشت و شادی گل شماره 9 خود را در این فصل اجرا کرد تا سهم بزرگی در برد تیمش برابر حریف داشته باشد. نوراللهی در این فصل با ثبت 9 گل زده و ارسال 5 پاس گل یکی از هافبک های موفق پرسپولیس و یحیی گل محمدی بوده و با توجه به آزادی عملی که داشته، توانسته آمار فوق العاده ای را ثبت کند.نوراللهی در این صحنه تنها چند سانتی متر با دستیابی به گل بازی فاصله داشت که البته مدافعان تراکتور مانع از این اتفاق شدند.هافبک سرخ ها اما دقایقی بعد با ضربه ای تمام کننده مثل همیشه با دستانی باز و فریادی از ته دل به سمت جایگاه جنوبی رفت و شادی گل خود را جلوی دوربین ها ثبت کرد.این ضربه طلسم شکن نوراللهی در این بازی برای دستیابی به گل برابر تراکتور بود؛ ضربه ای اینبار فنی که با دخالت مدافع تراکتور راهی دروازه محمدرضا اخباری شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نوراللهی؛ از حسرت تا شادی گل شماره 9 (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×