روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رختکن ورزشگاه دوشنبه آماده میزبانی از پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

رختکن ورزشگاه دوشنبه آماده میزبانی از پرسپولیس

ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه در میان حضور پرتعداد هواداران تاجیک آماده استقبال از بازیکنان پرسپولیس است.

به گزارش "ورزش سه"، بازیکنان پرسپولیس و استقلال تاجیکستان دقایقی قبل وارد ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه شدند و پس از انجام 15 دقیقه ای مراحل پروتکل کرونا، وارد رختکنی شدند که از قبل پیراهنهای بازیکنان در آن نصب شده و همه چیز آماده ورود اعضای دو تیم بود.نکته جالب اینکه هوای ورزشگاه ابری است و احتمال دارد دقایقی از مسابقه زیر بارش شدید باران برگزار شود. این در حالی است که باتوجه به مصنوعی بودن چمن، بارش باران شرایط را سخت خواهد کرد.باشگاه استقلال تاجیکستان به رسم همیشگی، پرچمی سه ضلعی و یادگاری را برای این بازی آماده کرده تا علیشهر جلیلوف آن را به سیدجلال حسینی اهدا کند.بازیکنان استقلال که البسه هماهنگ بر تن دارند، پس از ورود به ورزشگاه دقایقی روی چمن قدم زدند تا با جو مسابقه آشنا شوند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رختکن ورزشگاه دوشنبه آماده میزبانی از پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×