روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اسدی تنها تازه وارد پرسپولیس در جدال با استقلال از منبع ورزش سه. "

اسدی تنها تازه وارد پرسپولیس در جدال با استقلال

یحیی گل محمدی برای شروع دوباره لیگ قهرمانان از تنها یک بازیکن تازه وارد خود سود برده است.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در شرایطی برابر استقلال تاجیکستان قرار خواهد گرفت که از جمع بازیکنان تازه وارد این تیم، تنها این رضا اسدی بود که توانست به ترکیب اصلی سرخپوشان راه یابد.این تیم بعد از اینکه محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نوراللهی را به عنوان دو ستاره خود از دست داد، اقدام به جذب علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی، رضا دهقانی، حامد پاکدل و رضا اسدی کرد که از این جمع تنها اسدی فرصت حضور در ترکیب اصلی را به دست آورد که با توجه به غیبت کمال کامیابی نیا و جدایی احمد نوراللهی قابل پیش بینی بود.هافبک تازه وارد پرسپولیس که یکی از آخرین خریدهای نقل و انتقالاتی این تیم محسوب می شد، اکنون در کنار میلاد سرلک در خط میانی سرخپوشان قرار گرفته و اولین بازی رسمی خود را برای تیم یحیی گل محمدی مقابل استقلال تاجیکستان به نمایش خواهد گذاشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اسدی تنها تازه وارد پرسپولیس در جدال با استقلال از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×