روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جشن صعود پرسپولیس قبل از سوت پایان(عکس) از منبع ورزش سه. "

جشن صعود پرسپولیس قبل از سوت پایان(عکس)

هنوز چند ثانیه از شروع وقت های اضافی در نیمه دوم سپری نشده بود که مهدی ترابی با یک شوت استثنایی یکی از ارزشمندترین گل های خود را برای پرسپولیس ثبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، چند دقیقه که از شروع دیدار مرحله یک هشتم نهایی میان دو تیم پرسپولیس و استقلال تاجیکستان که سپری شد، مشخص بود شاگردان یحیی گل محمدی کار بسیار سختی پیش رو دارند.نیمه اول با شرایطی پایاپای به پایان رسید و نیمه دوم هم تقریبا با همین شرایط به 15 دقیقه پایانی رسید تا تعویض های یحیی گل محمدی از راه برسد. هر چه به پایان بازی نزدیک می شدیم، موقعیت های پرسپولیس خطرناک تر می شد، ولی تعلل مهاجمین این تیم مانع از گلزنی می شد.درنهایت اما ترابی که در دقیقه 89 شوت دقیقی را به صورت والی به سمت دروازه تیم استقلال زده بود، چند ثانیه پس از شروع وقت های اضافی نیمه دوم با یک شوت زیبای پای چپ موفق به گشودن دروازه میزبان در شهر دوشنبه شد تا استرس میلیون پرسپولیسی از کشیدن شدن بازی به وقت های اضافی و احتمالا مشاهده ضربات پنالتی بریزد.این گل که در واپسین ثانیه های بازی به ثمر رسید، تا حدی صعود پرسپولیس به جمع هشت تیم پایانی مسابقات را تضمین کرد و به همین دلیل هم بود که آنها حسابی پس از شوت خیره کننده ترابی اینطور که در تصاویر می بینید، به شادی پرداختند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جشن صعود پرسپولیس قبل از سوت پایان(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×