روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها راضی از میهمان نوازی تاجیکستان (عکس) از منبع ورزش سه. "

پرسپولیسی‌ها راضی از میهمان نوازی تاجیکستان (عکس)

باوجود تمام حرف و حدیث هایی که قبل از مسابقه وجود داشت، دیدار پرسپولیس و استقلال تاجیکستان با شرایط مطلوب میزبانی سپری شد.

به گزارش "ورزش سه"، در پایان بازی پرسپولیسی ها که از گل دقیقه 90 شادمان و خوشحال بودند، مقابل هواداران خودی پایکوبی انجام دادند و سپس به سراغ تماشاگران تیم رقیب رفتند و از میهمان نوازی آنها سپاسگزاری کردند؛ تماشاگرانی که از ابتدای مسابقه تا پایان، هیچ شعاری علیه میهمان ندادند.این اولین بازی پرسپولیس پس از کرونا بود که در ورزشگاهی مملو از تماشاگر برگزار می شد. هوادارانی که بیشتر از ظرفیت ورزشگاه را پر کردند و در نخستین میزبانی تاریخشان از یک مسابقه لیگ قهرمانان، حسابی سنگ تمام گذاشتند و تا آستانه کشاندن بازی به وقتهای اضافه نیز پیش رفتند اما چند دقیقه کم آوردند.جو ورزشگاه یک طبقه و 20 هزار نفری استقلال تاجیکستان، شباهت ویژه ای به استادیوم امجدیه و دهه 1340-50 فوتبال ایران داشت؛ جایی که هواداران فوتبال برای تماشای مسابقات هر هفته استادیوم را پر و تیم محبوبشان را تشویق می کردند.نکته جالب اینکه در ورزشگاه استفاده از ماسک برای پیشگیری از کرونا الزامی بود اما تاجیکها که تنها 124 هموطن خود را در دو سال اخیر به خاطر کووید19 از دست داده اند، اغلب بدون ماسک مشغول تماشای بازی و تشویق استقلال بودند.بازیکنان پرسپولیس از میهمان نوازی تاجیکها و جو فوق العاده ورزشگاه به شوق آمده بودند و به نظر از سفر به تاجیکستان و دیدار با استقلال راضی به نظر می رسیدند؛ اهمیت این نکته، به خاطر ماجراهایی است که قبل از سفر پرسپولیس به تاجیکستان رخ داد اما در دوشنبه، همه چیز متفاوت با آنی بود که تصور می شد - از استقبال در بدو ورود تا گودبای پارتی در استادیوم مرکزی شهر.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها راضی از میهمان نوازی تاجیکستان (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×