روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تست آسیایی قبل از پوشیدن شماره‌های خاص پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

تست آسیایی قبل از پوشیدن شماره‌های خاص پرسپولیس

رضا اسدی در اولین بازی خود با پیراهن پرسپولیس با شماره ای جالب به میدان رفت.

به گزارش "ورزش سه"، چند روز بعد از نهایی شدن قرارداد اسدی با پرسپولیس مشخص شد که این بازیکن شماره 8 را که یک پیراهن خاص در این تیم محسوب می شود و بازیکنان بزرگی آن را به تن کرده اند، نشان کرده است. علاوه بر آن، این شماره چند روز بود که از تن کاپیتان نوراللهی خارج شده و این بازیکن آقای گل سرخ ها در لیگ بیستم هم محسوب می شد و هواداران انتظار یک جانشین مطمئن برای او را داشتند.اسدی پیراهن شماره 8 را برگزید و با آن در تمرینات و بازی های دوستانه هم به میدان رفت اما اجازه پوشیدن آن در آسیا را نداشت چرا که در مرحله گروهی همین فصل لیگ قهرمانان نوراللهی با این لباس بازی کرده و هافبک دفاعی جدید سرخپوشان تا پایان تورنمنت با شماره جالب 96 به میدان خواهد رفت.رضا اسدی که یکی از برترین بازیکنان تیمش بود و از همان ابتدای بازی ضربه سرهای اول را بالاتر از تاجیک ها می زد و بارها با قطع توپ هایش برنامه استقلالی ها را به هم زده بود، به نوعی نشان داد استحقاق پوشیدن 8 پرسپولیس را دارد و جایگزین توانمندی برای احمد نور است.این اتفاق فصل گذشته برای میلاد سرلک هم رخ داد و او تا فینال با شماره 66 به میدان می رفت و پس از آن در آسیا نیز صاحب شماره 10 شد. علی نعمتی مدافع جدید سرخ ها نیز اجازه بازی با شماره 6 را نخواهد داشت و اگر در یک چهارم نهایی بازی کند باید با پیراهنی متفاوت از آنچه کنعانی در مرحله گروهی پوشیده به میدان رود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تست آسیایی قبل از پوشیدن شماره‌های خاص پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×