روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها همچنان پیگیر مطالبات و پاداش از منبع ورزش سه. "

پرسپولیسی‌ها همچنان پیگیر مطالبات و پاداش

مشکلات مالی باعث شد تا مسوولان پرسپولیس تنها به پرداخت مبلغ ناچیزی پیش از دیدار برابر استقلال تاجیکستان به بازیکنان این تیم بسنده کنند.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که بازیکنان و اعضای پرسپولیس با مساعدت افشین پیروانی و یکی از هواداران این تیم پیش از دیدار با استقلال تاجیکستان مبلغی را دریافت کردند، اما همچنان پیگیر مطالبات و پیش پرداخت و البته پاداش خود هستند.در این زمینه گفته می شود افشین پیروانی با مساعدت یکی از هواداران این تیم موفق شد مبلغ ناچیزی را (گفته می شود 200دلار) را پیش از دیدار با حریف تاجیکستانی به عنوان پول توجیبی به بازیکنان تیم بدهد.این در حالیست که یحیی گل محمدی از مجید صدری و افشین پیروانی درخواست کرده بعد از برد مقابل این حریف و صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا، پیگیر پرداخت پاداش و مطالبات پیش فصل بازیکنان باشد تا آنها با روحیه ای بالا مهیای دیدار آتی خود شوند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها همچنان پیگیر مطالبات و پاداش از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×