روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهدی عبدی در جایگاه کمک خلبانی (عکس) از منبع ورزش سه. "

مهدی عبدی در جایگاه کمک خلبانی (عکس)

مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس در کابین خلبانی به ایران برگشت.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس پس از کسب پیروزی در دوشنبه مقابل استقلال تاجیکستان و صعود به مرحله یک چهارم، شب گذشته این کشور را ترک کرد و به سفر پنج روزه خود پایان داد.مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس که در پایان لیگ بیستم با نمایش درخشان و گل هایش کمک بزرگی در مسیر قهرمانی به یحیی کرده بود، مقابل استقلال تاجیکستان از ابتدا به میدان فرستاده شد و حتی در صحنه ای می توانست پاس در عرض زیبایش برای سرخ ها گل بسازد که با تعلل امیری و اسدی این اتفاق نیفتاد.عبدی اما در بازگشت به ایران تجربه جالبی را به دست آورد. او در پرواز اختصاصی این تیم از دوشنبه به تهران با دعوت مسئولین پرواز به کابین خلبانی مواجه شد و عکسی هم از این پرواز و تجربه جالب گرفت و در اینستاگرامش منتشر کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهدی عبدی در جایگاه کمک خلبانی (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×