روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیغام برادری به استقلال ایران از تاجیکستان از منبع ورزش سه. "

پیغام برادری به استقلال ایران از تاجیکستان

یکی از نکات جالب بازی دیشب حضور هواداران تاجیک بود که از رقابت دیرینه هم نام آبی پوش خود با پرسپولیس خبر داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در شرایطی میهمان استقلال تاجیکستان شده بود که این تیم جواز حضور تماشاگر در ورزشگاه را پیدا کرده بود و هواداران استقلال تاجیکستان و تعداد کمی از پرسپولیسی ها در ورزشگاه مرکزی دوشنبه حضور یافتند.پرسپولیس پس از مدت زیادی در یک بازی در حضور تماشاگران به میدان رفت و شادی گل دقیقه نودی خود را نیز با تک جایگاهی که پرسپولیسی ها در آن حاضر بودند تقسیم کرد. تاجیک ها از همان ابتدای بازی روی سکوها چراغ موبایل هایشان را روشن کرده و آنها نیز مانند تیم شان به جای استفاده از لباس قرمز، سفید پوشیده و تیم شان را تشویق می کردند؛ اما جالب تر از این ها پلاکارد یک هوادار و داداش خطاب کردن استقلال تهران بود!تاجیک ها از رقابت دیرینه پرسپولیس با هم نام آبی پوش خود قبل از این مسابقه آگاه شده بودند و به همین سبب پلاکاردی جالب توسط یک هوادار تاجیکستانی به ورزشگاه آورده شده بود. روی این پلاکارد کوچیک که لوگوی استقلال تاجیکستان و استقلال تهران روی آن نقش بسته به دو زبان فارسی و تاجیکی نوشته شده بود: "استقلال عشق است، چه سرخ و چه آبی.استقلالی ها به پیش. استقلال تاجیکستان داداش استقلال ایران"عکس:ابوالفضل امان الله

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیغام برادری به استقلال ایران از تاجیکستان از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×