روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اجتماع مربیان پرسپولیسی در جنوب غرب تهران(عکس) از منبع ورزش سه. "

اجتماع مربیان پرسپولیسی در جنوب غرب تهران(عکس)

ستاره های سابق پرسپولیس امروز با هم دیدار صمیمانه ای داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، عصر امروز دو تیم پیکان تهران و خیبر خرم آباد در زمین چمن احمدآباد مستوفی به مصاف یکدیگر رفتند. مسابقه ای که با تساوی یک بر یک به پایان رسید. یکی از حاشیه های جالب این بازی دوستانه اما حضور فرشاد پیوس پیشکسوت پرسپولیس و سرمربی کنونی شهرداری آستارا بود.تیم شهرداری آستارا در کمپ احمدآباد مستوفی اردو زده و تمریناتش را نیز در زمین چمن این مجموعه برگزار می کند. از این رو اعضای این تیم امروز تماشاگر دیدار پیکان و خیبر بودند. جالب تر اینکه پیوس سرمربی پرسپولیسی خیبر دقایقی از بازی را روی نیمکت تیم خرم آبادی و در کنار دوستان و همبازیان قدیمی اش تماشا کرد.محسن عاشوری سرمربی تیم خیبر و مرتضی کرمانی مقدم دستیار اول او از دوستان نزدیک پیوس هستند که باهم در پرسپولیس همبازی بودند. از این رو یک اجتماع پرسپولیسی در جنوب غرب تهران رخ داد که قابل توجه بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اجتماع مربیان پرسپولیسی در جنوب غرب تهران(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×