روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرشین دربی - جای سوزن انداختن هم نیست! (عکس) از منبع ورزش سه. "

پرشین دربی - جای سوزن انداختن هم نیست! (عکس)

ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه یادآور استادیوم امجدیه برای هواداران فوتبال در ایران بود.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار پرسپولیس و استقلال تاجیکستان تنها بازی با تماشاگر در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود. در کشوری که کرونا جان کمتر از ۱۵۰ نفر را گرفته و به همین دلیل طرفداران این امکان را دارند که از نزدیک بازی های فوتبال را تماشا کنند.قرار بود برای این بازی ۱۸ هزار بلیت تیم میزبان فروخته شود اما آنچه از تصاویر و همچنین گزارش رسانه های تاجیک مشخص است، تعداد بیشتری از ظرفیت استادیوم در سکوها مستقر شدند تا از تیم محبوبشان حمایت کنند.ورزشگاه یک طبقه و کوچک شهر دوشنبه برای بسیاری یادآور استادیوم امجدیه تهران است. ورزشگاهی که از دهه ۱۳۴۰ تا اواخر دهه ۱۳۶۰ پذیرای هواداران پرسپولیس، استقلال و... بود که ترجیح می دادند بازی های تیم محبوبشان را از نزدیک تماشا و هیجان حضور روی سکوها را تجربه کنند.در همان استادیوم بود که استقلال قهرمان جام باشگاه های آسیا شد و تیم ملی برای اولین بار جام ملتها را فتح کرد. پرسپولیس بارها و بارها با ستاره های نسل اول خود پیروزی های بزرگ را به دست آورد و فوتبالیست های شناخته شده زیادی از این استادیوم سر برآوردند و به فوتبال ایران معرفی شدند. اگرچه ورزشگاه بزرگتر شهر با گنجایش چیزی حدود ۱۰۰ هزار نفر در اوایل دهه ۱۳۵۰ ساخته و نگاه ها را به خود مجذوب کرد اما برای طرفداران قدیمی، امجدیه خاطرات و حس و حال خاص خودش را داشت.شاید در سالهای آینده تاجیکستان هم صاحب ورزشگاهی بزرگتر، شیکتر و جذابتر شود اما خاطراتی که در این ورزشگاه محقر ثبت شده، فراموش نشدنی اند - از جمله اولین بازی لیگ قهرمانان آسیا و برگزاری پرشین دربی.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرشین دربی - جای سوزن انداختن هم نیست! (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×