روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آل کثیر؛ حمله‌ور آشنا در قلب ریاض (عکس) از منبع ورزش سه. "

آل کثیر؛ حمله‌ور آشنا در قلب ریاض (عکس)

عیسی آل کثیرباتوجه به اتفاقات فصل گذشته لیگ قهرمانان، چهره ای آشنا برای هواداران فوتبال در عربستان است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم پرسپولیس در حالی به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت که باتوجه به جدایی شهریار مغانلو، دو مهره هجومی اصلی این تیم مهدی عبدی و عیسی آل کثیر محسوب می شوند. عبدی در فصل جدید لیگ قهرمانان موفق به گلزنی نشده اما آل کثیر توانسته با ثبت 3 گل خود را در بین بهترین گلزنان این مسابقات قرار دهد.اما تقابل او با الهلال بسیار خاص، جالب و متفاوت خواهد بود. فصل گذشته و پس از نمایش درخشان آل کثیر مقابل پاختاکور، شکایت از این بازیکن به خاطر خوشحالی پس از گلش، سبب شد تا او با محرومیتی شش ماهه مواجه و بازی با النصر عربستان را از دست بدهد. باتوجه به اینکه النصر رقیب سنتی الهلال است، بسیاری از هواداران تیم آبی پوش ریاض نسبت به این محرومیت واکنش منفی نشان دادند و حتی با انتشار تصاویر آل کثیر در توییتر، به حمایت از او پرداختند.این موج، پس از بازی شدت بیشتری به خود گرفت. شکست النصر با عبدالرزاق حمدالله و برتری پرسپولیس بدون آل کثیر به سوژه چندین ماهه شبکه های اجتماعی تبدیل شد و هواداران الهلال ویدیوهایی را در فضای مجازی منتشر کردند که با خلاقیت زیاد و به شکلی جالب درست شده بود.حالا آل کثیر که به واسطه همین اتفاقات چهره ای آشنا نه تنها برای کادرفنی الهلال بلکه هواداران فوتبال در عربستان محسوب می شود، فرصت این را دارد تا در خاک عربستان بدرخشد و شاید با پیروزی مقابل الهلال، فرصت بازی برابر النصر را هم به دست بیاورد؛ این می تواند رویایی ترین اتفاق برای مهاجم جنوبی قرمزها باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آل کثیر؛ حمله‌ور آشنا در قلب ریاض (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×