روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ملاقات قلعه‌نویی و جمشیدی در ترکیه(عکس) از منبع ورزش سه. "

ملاقات قلعه‌نویی و جمشیدی در ترکیه(عکس)

پژمان جمشیدی یکی از میهمانان ویژه دیدار گل گهر سیرجان برابر آلانیا اسپور بود.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته تیم فوتبال گل گهر در ادامه اردوی آماده سازی ای که در کشور ترکیه برگزار کرده است، پس از مصاف با ایوپ اسپور دسته اولی به مصاف آلانیا اسپور رفت که از تیم های سرحال این فصل سوپرلیگ ترکیه بوده است و توانست در این مسابقه به تساوی 2 بر 2 دست پیدا کند و این تیم میزبان بود که دو مرتبه از شاگردان امیرقلعه نویی عقب افتاد ولی توانست درنهایت با تساوی زمین مسابقه را ترک کند.این بازی اما میهمان ویژه ای داشت و پژمان جمشیدی ستاره این روزهای دنیای سینما و بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس از نزدیک در کنار امیرقلعه نویی عملکرد شاگردانش را به نظاره نشست.تیم فوتبال گل گهر به زودی پس از پایان اردوی خود در کشور ترکیه، به تهران باز خواهد گشت و باید خیلی زود آماده اولین مصاف خود شود که در سیرجان مقابل تراکتور خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ملاقات قلعه‌نویی و جمشیدی در ترکیه(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×