روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مصدومیت دروازه‌بان سرخ‌ها پیش از سفر به ریاض از منبع ورزش سه. "

مصدومیت دروازه‌بان سرخ‌ها پیش از سفر به ریاض

آخرین تمرین پرسپولیس پیش از سفر به عربستان برای بازی حساس مقابل الهلال امروز برگزار شد و رادوشویچ با مصدومیتی که پیدا کرد از ادامه تمرین منع شد.

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران، امروز سه شنبه پیش از شروع تمرین در یک جلسه فنی و آنالیز شرکت کردند. در این جلسه با استفاده از تصاویر ویدئویی، مسائل فنی مربوط به بازی با الهلال به بازیکنان منتقل شد. تمرین امروز از ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی شروع شد.گرم کردن، آقا وسط در سه گروه، تمرین ترکیبی برای سانتر از جناحین، شوتزنی و فوتبال درون تیمی بخش های مختلف تمرین ۷۵ دقیقه ای پرسپولیس بود. در این تمرین، کادر فنی اصرار زیادی بر اجرای دقیق برنامه های تهاجمی و استفاده بهینه تر از موقعیت های گلزنی داشت.علی شجاعی، امروز در چند بخش از تمرینات گروهی، شرکت کرد و سایر نفرات هم در آمادگی کامل بودند. البته در دقایق پایانی تمرین بود که مصدومیتی برای بوژیدار رادوشویچ حادث شد، کادر پزشکی هم تصمیم به عدم ادامه تمرین از سوی وی گرفت و اقدام های پزشکی لازم را انجام داد. کاروان فوتبال پرسپولیس فردا با یک پرواز اختصاصی و مستقیم راهی عربستان خواهد شد تا آماده مصاف با الهلال در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا شود و در صورت پیروزی سه روز بعد در همان عربستان در مرحله نیمه نهایی بازی خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مصدومیت دروازه‌بان سرخ‌ها پیش از سفر به ریاض از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×