روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عالیشاه: امیدوارم یک روز تاریخی برای پرسپولیس رقم بخورد از منبع ورزش سه. "

عالیشاه: امیدوارم یک روز تاریخی برای پرسپولیس رقم بخورد

امید عالیشاه ابراز امیدواری می کند با دنبال کردن شرایط تاکتیکی و تکنیکی مناسب در جدال با الهلال به هدف بزرگ خودشان برای عبور از این حریف نزدیک شوند. 

کاپیتان دوم پرسپولیس در آستانه اعزام این تیم به عربستان برای جدال حساس با الهلال گفت: با اینکه بازی رسمی نداشتیم و این موضوع به ضرر ما خواهد بود، حریف اما در لیگ خودشان بازی های زیادی داشته است. ما البته یک بازی مناسب با سپاهان پشت سر گذاشتیم. فکر کنم شرایط تیم رو به راه باشد و با دعای خیر مردم یک اتفاق تاریخی را رقم بزنیم.وی درباره شرایط حریف گفت: از همان ابتدا هم مشخص بود که تمام بازیکنان مصدوم آنها خواهند رسید. فاصله زیادی از زمان اعلام مصدومان حریف بود و یک ماه پیش این بحث ها بود. با این حال به نظرم تیمی که به دنبال کسب نتیجه است باید در زمین بجنگد و این حرف ها نباید تاثیری داشته باشد. شرایط تکنیکی و تاکتیکی را باید به بهترین نحو در این بازی دنبال کنیم و امیدوارم روز بازی با الهلال، روز تیم ما باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عالیشاه: امیدوارم یک روز تاریخی برای پرسپولیس رقم بخورد از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×