روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " معطلی ادامه‌دار پرسپولیسی‌ها در فرودگاه از منبع ورزش سه. "

معطلی ادامه‌دار پرسپولیسی‌ها در فرودگاه

پرسپولیسی ها علیرغم حضور چند ساعته در فرودگاه مهرآباد، هنوز موفق به پرواز به سمت عربستان نشده اند و در این زمینه ناهماهنگی هایی شکل گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که کاروان پرسپولیس از صبح امروز خود را مهیای حضور در فرودگاه مهرآباد و سفر به عربستان کرده اند، هنوز موفق به انجام مراحل پروازی نشده اند تا در فرودگاه معطل شوند. در ابتدا قرار بود کاروان این تیم با پرواز چارتر و از ساعت 10 تهران را به مقصد عربستان ترک کند. بعد از آن گفته شد این پرواز به ساعت 11 امروز موکول شده و با تاخیر یک ساعته راهی این کشور خواهد شد. اکنون اما بعد از معطلی دوباره بازیکنان و کاروان این تیم، گفته شده که به دلیل عدم هماهنگی برای دریافت مجوز فرود در فرودگاه عربستان، این موضوع با تاخیر مواجه شده و در حال هماهنگی در این زمینه هستند. باید دید در نهایت رایزنی های صورت گرفته در این زمینه، کاروان سرخپوشان چه زمانی راهی عربستان خواهند شد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " معطلی ادامه‌دار پرسپولیسی‌ها در فرودگاه از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×