روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مدافع چپ الهلال دور از بازی با پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

مدافع چپ الهلال دور از بازی با پرسپولیس

چپ پای ملی پوش عربستان بخاطر مصدومیت دیدار آسیایی مقابل پرسپولیس را از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال الهلال عربستان در شرایطی شنبه شب هفته آینده(بیست و چهارم مهرماه) بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس ایران را برگزار می کند که در این بازی دو بازیکن خود را در اختیار ندارد.باشگاه الهلال پیش از این اعلام کرده بود عبدالله عطیف به صورت قطعی در دیدار آسیایی مقابل پرسپولیس حضور نخواهد داشت، اما امروز مشخص شد یاسر الشهرانی هم به این بازی حساس نمی رسد.یاسر الشهرانی، مدافع چپ ملی پوش الهلال که در دیدار هفته سوم مرحله مقدماتی جام جهانی حضور ۹۰ دقیقه ای در ترکیب تیم ملی عربستان مقابل ژاپن داشت، پس از این بازی با مصدومیت مواجه شد و نتوانست در مسابقه شب گذشته برابر چین به میدان برود.این چپ پای ۲۹ ساله بنابر اعلام فدراسیون فوتبال عربستان عصر امروز در یکی از بیمارستان های شهر ریاض MRI گرفته که معاینات نشان داده او از ناحیه عضله ساق پا دچار مصدومیت است.باشگاه الهلال عربستان نیز ضمن تایید خبر غیبت عبدالله عطیف و یاسر الشهرانی در دیدار مقابل پرسپولیس، اعلام کرد ماتئوس پریرا، سالم الدوسری و محمد البریک، سه بازیکن تاثیرگذار این تیم در دیدار مقابل نماینده فوتبال ایران حضور خواهند داشت و در تمرین امشب این تیم شرکت کرده اند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مدافع چپ الهلال دور از بازی با پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×