روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس فردا در تهران تمرین می‌کند! از منبع ورزش سه. "

پرسپولیس فردا در تهران تمرین می‌کند!

تیم فوتبال پرسپولیس که امروز نتوانست به عربستان سفر کند، صبح روز آینده در تهران تمرین خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ظهر امروز قرار بود اعضای تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا راهی ریاض شوند، اما به دلیل عدم دریافت مجوز پرواز سفر سرخپوشان لغو شد تا آنها نتوانند با فاصله زمانی مناسبی پیش از برگزاری این بازی که روز شنبه خواهد بود، به عربستان برسند.حالا به دلیل اینکه تیم از تمرینات عقب نماند، کادر فنی پرسپولیس تصمیم گرفته که روز آینده تمرین تیم در تهران برگزار شود. روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اعلام این خبر نوشته است:« طبق اعلام باشگاه پرسپولیس، با توجه به هماهنگی میان کادر مدیریتی، سرپرست و کادرفنی، تیم پرسپولیس صبح فردا در تهران تمرینات خود را پیگیری می کند و در این فاصله، باشگاه پرسپولیس برای دریافت مجوز سفر به عربستان به تلاش های خود ادامه خواهد داد و به محض دریافت این مجوز، کاروان پرسپولیس راهی ریاض خواهد شد.»در ادامه این خبر با اشاره به برخی حواشی ای که طی ساعات اخیر رخ داده است، اینطور از سوی باشگاه پرسپولیس پاسخ داده شده است:« لازم به ذکر است طی ساعات گذشته، برخی اقدام به خبرسازی و انجام مصاحبه علیه باشگاه پرسپولیس کردند که به زودی و پس از دیدارهای حساس پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، پاسخ کاملی به این افراد داده می شود.»تیم فوتبال پرسپولیس روز شنبه از ساعت 21:30 دقیقه در ریاض برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با شاگردان ژاردیم مصاف خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس فردا در تهران تمرین می‌کند! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×