روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرواز پرسپولیس به ریاض با ۳۰ساعت تاخیر از منبع ورزش سه. "

پرواز پرسپولیس به ریاض با ۳۰ساعت تاخیر

تیم فوتبال پرسپولیس تا ساعاتی دیگر به سمت عربستان پرواز خواهد کرد .

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته اعضای تیم پرسپولیس از ساعت ۱۰ صبح در فرودگاه مهرآباد حاضر شدند و درحالی که قرار بود ساعت ۱۱ با پرواز چارتر و اختصاصی به ریاض بروند، باتوجه به ناهماهنگی ها این اتفاق رخ نداد.البته باشگاه پرسپولیس اعتقاد داشت که ناهماهنگی از سوی عربستان بوده و آنها اجازه فرود هواپیمای حامل اعضای تیم را نداده اند اما برخی گفته ها نیز از اشتباه خود باشگاه پرسپولیس در پی گیری این اتفاق حکایت می کرد.در نهایت پس از پی گیری های باشگاه پرسپولیس، مجوز پرواز کاروان این تیم به عربستان برای دیدار با الهلال صادر شد و قرار است سرخپوشان عصر امروز ساعت ۱۷ تهران را به مقصد ریاض ترک کنند. نکته مثبتی که وجود دارد این است که یحیی اجازه نداد با این تاخیر بازیکنانش از فرم مناسب دور شوند و آنها یک جلسه تمرینی را صبح امروز در ورزشگاه کاظمی برگزار کردند. ضمن اینکه پرواز تهران به ریاض حدود دوساعت طول می کشد و قرمزها سفری طولانی مدت را تجربه نمی کنند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرواز پرسپولیس به ریاض با ۳۰ساعت تاخیر از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×