روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زنده: پرسپولیس در فرودگاه - بالاخره پرواز به ریاض؟ از منبع ورزش سه. "

زنده: پرسپولیس در فرودگاه - بالاخره پرواز به ریاض؟

تیم پرسپولیس برای سفر به ریاض در فرودگاه حضور یافته اند.

به گزارش ورزش سه، این در حالی است که قرار بود روز گذشته بازیکنان پرسپولیس به عربستان بروند و امروز اولین جلسه تمرینی خود را برگزار کنند اما این اتفاق رخ نداد تا آنها با شرایط نامساعد برای بازی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راهی این کشور شوند.* اعضای تیم پرسپولیس با اتوبوس و به شکلی جمعی وارد مهرآباد شدند.* دکتر حقیقت پزشک پرسپولیس اعلام کرد که دهقانی هافبک سرخپوشان در این سفر شاگردان یحیی گل محمدی را همراهی نخواهد کرد.* مجید صدری مدیرعامل پرسپولیس ترجیح داد که پاسخ سوال در مورد تاخیر پرواز پرسپولیس را ندهد.* افشین پیروانی در پاسخ به سوال مشابه گفت که «اگر تقصیری بوده بر گردن همه است.»* بازیکنان تیم پرسپولیس از ترمینال دو فرودگاه مهرآباد راهی ریاض می شوند.* نکته جالب اینکه ویزای بازیکنان پرسپولیس در فرودگاه ریاض به دست آنها خواهد رسید.* مهدی عبدی با رفع مصدومیت جزیی به اردوی پرسپولیس ملحق شده است.* سیامک نعمتی می گوید انگیزه آنها با این اتفاق بیشتر از قبل شده و آنها می خواهند الهلال را شکست بدهند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زنده: پرسپولیس در فرودگاه - بالاخره پرواز به ریاض؟ از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×