روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس بالاخره راهی عربستان شد (عکس) از منبع ورزش سه. "

پرسپولیس بالاخره راهی عربستان شد (عکس)

پرواز حامل بازیکنان پرسپولیس بالاخره تهران را به مقصد پایتخت عربستان را ترک کرد.

به گزارش "ورزش سه"، لحظاتی پیش خبرنگاران میدانی حوزه تیم فوتبال پرسپولیس در حالی پرواز قرمزها از آسمان تهران را ثبت کردند که قرار بود این اتفاق روز گذشته رخ دهد اما این اتفاق با تاخیر یک و نیم روزه همراه شد.* اعضای تیم پرسپولیس با اتوبوس و به شکلی جمعی وارد مهرآباد شدند.* دکتر حقیقت پزشک پرسپولیس اعلام کرد که دهقانی هافبک سرخپوشان در این سفر شاگردان یحیی گل محمدی را همراهی نخواهد کرد.* مجید صدری مدیرعامل پرسپولیس ترجیح داد که پاسخ سوال در مورد تاخیر پرواز پرسپولیس را ندهد.* افشین پیروانی در پاسخ به سوال مشابه گفت که «اگر تقصیری بوده بر گردن همه است.»* بازیکنان تیم پرسپولیس از ترمینال دو فرودگاه مهرآباد راهی ریاض می شوند.* نکته جالب اینکه ویزای بازیکنان پرسپولیس در فرودگاه ریاض به دست آنها خواهد رسید.* مهدی عبدی با رفع مصدومیت جزیی به اردوی پرسپولیس ملحق شده است.* سیامک نعمتی می گوید انگیزه آنها با این اتفاق بیشتر از قبل شده و آنها می خواهند الهلال را شکست بدهند.* بازیکنان تیم پرسپولیس باتوجه به اینکه بار خود را تحویل داده اند، هیچ چمدانی همراه ندارند.* صدری مدیرعامل پرسپولیس همراه تیم به عربستان نخواهد رفت.* بازیکنان پرسپولیس با انگیزه و سرحال در اردو حضور دارند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس بالاخره راهی عربستان شد (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×