روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروانی، مدیر کاروان پرسپولیس در عربستان از منبع ورزش سه. "

پیروانی، مدیر کاروان پرسپولیس در عربستان

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که مسئولیت مدیریت کاروان پرسپولیس در عربستان با افشین پیروانی خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، برگزاری مزایده سرخپوشان سبب شده تا مجید صدری و علی عطایی مدیرعامل و معاون پشتیبانی باشگاه پرسپولیس در ایران بمانند و در غیاب این دو افشین پیروانی مدیریت کاروان تیم را برعهده بگیرد.پیروانی که در 24 ساعت گذشته لحظات سختی را باتوجه به مشکلات تاخیر در پرواز پرسپولیس پشت سر گذاشته، حالا 72 ساعت سرنوشت ساز را در ریاض پیش رو خواهد داشت و باید تمام تلاش خود را کند تا قرمزها کمترین میزان مشکل را در ریاض داشته باشند.وظیفه نخست او پس از ورود به پایتخت عربستان، دریافت ویزای تیم و سپس هماهنگی برای حضور در تست کرونا و استقرار در هتل خواهد بود. فردا هم پس از مشخص شدن تست کرونا پرسپولیس تمرین می کند که این تنها جلسه تمرینی قرمزها در عربستان خواهد بود.تیم فوتبال پرسپولیس ایران، روزشنبه، 24 مهرماه، ساعت 21:30 دقیقه به وقت تهران و در چارچوب مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا 2021 به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروانی، مدیر کاروان پرسپولیس در عربستان از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×