روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش خانبان به انتقادات از بازی پرسپولیس (عکس) از منبع ورزش سه. "

واکنش خانبان به انتقادات از بازی پرسپولیس (عکس)

آنالیزور تیم پرسپولیس به حمایت از یحیی گل محمدی پرداخت تا به انتقادات از او واکنش نشان دهد.

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد خانبان از اعضای کادر فنی تیم پرسپولیس با انتشار عکسی از یحیی گلمحمدی نسبت به انتقادات وارده به کادر فنی تیم پرسپولیس بعد از بازی شهرخودرو واکنش نشان داد.البته پرسپولیس تحت هدایت یحیی گلمحمدی در این فصل از ۱۴ بازی انجام داده ۲۹ امتیاز کسب کرده و نسبت به تعداد بازی مشابه در فصل گذشته شرایط بهتری دارد ولی تساوی در بازی آخر باعث شد حملاتی به کادر فنی صورت بگیرد.یحیی گل محمدی در دوره حضور دو ساله خود دو مقام قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در سوپر جام و حضور در فینال آسیا را در کارنامه دارد و در فصل جاری نیز با کسب میانگین بیش از دو امتیاز از هر بازی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است؛ موضوعی که مورد نظر خانبان قرار گرفته تا در استوری خود خطاب به یحیی بنویسد:قدردان رکوردها و افتخاراتی که با دست خالی در این مدت کوتاه به دست آوردی،هستیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش خانبان به انتقادات از بازی پرسپولیس (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×