روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " درویش، سرانجام روی صندلی مدیرعاملی پرسپولیس (عکس) از منبع ورزش سه. "

درویش، سرانجام روی صندلی مدیرعاملی پرسپولیس (عکس)

رضا درویش مدیرعامل جدید پرسپولیس امروز در دفتر کارش حضور یافت.

به گزارش "ورزش سه"، او با همراهی غلامعلی محمدعلیپور عضو هیئت مدیره باشگاه که به نظر از این پس نقشی پررنگ تر در باشگاه خواهد داشت، در حالی وارد ساختمان باشگاه داشت که خبرنگاران میدانی حوزه پرسپولیس تلاش می کردند تا با طرح سوالات از درویش، نقاط ابهام را روشن کنند اما مدیرعامل جدید اعلام کرد که ترجیح می دهد پس از مطالعه شرایط باشگاه اظهار نظر کند.درویش که روز گذشته و پس از انتظار فراوان از سوی حمیدرضا سجادی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس معرفی شد، سالها به عنوان گزینه مدیریت قرمزها مطرح بود و اشتیاق زیادی را برای تکیه به صندلی مدیریت باشگاه از خود نشان داده بود و حالا فرصت این را دارد تا توانایی اش را در این پست خبرساز و مهم نشان دهد.درویش شب گذشته در اردوی سرخپوشان نیز حضور یافت و احتمال دارد امروز برای تماشای بازی با فجرسپاسی به ورزشگاه آزادی برود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " درویش، سرانجام روی صندلی مدیرعاملی پرسپولیس (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×