روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پاداش حمیداوی بابت تساوی مقابل پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

پاداش حمیداوی بابت تساوی مقابل پرسپولیس

عنابی پوشان شهر خودرو به واسطه نمایش خوب مقابل پرسپولیس از سوی مدیریت باشگاه مورد تمجید قرار گرفتند.

به گزارش "ورزش سه" در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس در مشهد مقابل قعرنشین لیگ نتوانست به پیروزی برسد و شاگردان داوود سیدعباسی با یک ارائه یک نمایش خوب و منطقی راه نفوذ را بر حریف مدعی خود بستند و توانستند یک امتیاز ارزشمند از این مسابقه دشوار کسب کنند.امتیاز به دست آمده برای مشهدی ها آنقدر ارزشمند بود که حالا از اردوی تیم مشهدی خبر می رسد پاداشی ویژه برای آن از سوی فرهاد حمیداوی مالک باشگاه به بازیکنان شهر خودرو پرداخت شده است.حمیداوی با حضور در آخرین جلسه تمرینی پیش از بازی با فولاد، ضمن پرداخت به اعضای تیم و اشاره به بازی خوب بازیکنان شهر خودرو گفته است: حتی شایستگی پیروزی در این دیدار را داشتید.جالب آن که فرهاد حمیداوی در این حضور، وعده پاداش بزرگی را برای پیروزی مقابل فولاد داده و این چنین در جمع عنابی پوشان گفته: در صورت پیروزی برابر تیم فولاد مبلغ قابل توجهی به صورت پاداش پرداخت خواهد شد و البته مهم تر از پاداش این است که شما به این باور رسیدید که می توانید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پاداش حمیداوی بابت تساوی مقابل پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×